DERSLERİ KURTARAN ADAM'DA YENİ  • Neler oluyor ?
Bizler burada not arama telaşınızı dindirdikten hemen sonra, derslerin yoğunluğunu geride bırakarak fikir paylaşmayı da mümkün kılmak için varız! ‘’Neler Oluyor?’’ başlığı altında etrafımızdaki akışın farkına varıp gerçekten neler olduğunu konuşacağız. Vizyondaki filmler, bir kitap okudum hayatım değişti tadındaki tavsiyeleriniz, kafamızı biraz daha geriye çevirip tarihi irdelemek ve daha fazlası... Fikrimiz, varlığımızdır 😊

  • Sor Soruştur
‘’Bu bölümde ne yapıyorlar?’’, ‘’Bu bölümü okumak nasıl olurdu?’’ ya da ‘’Siz mezun olunca ne yapacaksınız?’’ tadında soruların varsa doğru yerdesin. Bu başlık altında üyelerimize sorular sorup farklı bölümler hakkında bilgi edinebilirsin. Hem de en sade haliyle, öğrenci gözüyle. 😊

  • Stajını Bul
Merhaba, sürekli staj arayıp bulamayan, siz nereden buluyorsunuz bu stajları diye dert yanan öğrencilere derman olacak bir sekmede olduğunuzu söyleyebiliriz. Buradaki alt kategorilerden birini seçip öz geçmişini gönderebilirsin, şirketlere ulaşacak olan öz geçmişinle artık stajyer olmak biraz daha kolay, sadece dersleri kurtarmadığımızı söylemiş miydik ?

  • İşin Ehlinden
Yapacağınız meslek ne olursa olsun, sizinle aynı yolları geçmiş ve hayalinizin mesleğini icra eden birilerinin hayatlarından not alabilmeniz amacıyla buradayız, rol model edinip ilerlediğiniz bu yolda rotanızı biraz daha basitleştirecek insanlardan, size dair tavsiyelerle de buradayız!

  • Kaynağından Arayana
Böyle bi’ öğrenci dünyasında aday öğrencileri unutmak bize göre değil tabi ki! Lise öğrencisi yahut üniversite öğrencisi adayı olun, doğru yerdesiniz. İstediğiniz üniversitenin istediğiniz bölümünü okuyan üyelerimizden bizzat faydalanabilir, merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. Ne de olsa bir okulu en iyi kendi öğrencisi anlatır değil mi :’))

  • Her şey yolunda mı?
Dersleri Kurtaran Adam sizlere yardım etmek için burada! Her şeyin yolunda olmasını amaçlamakla beraber, aksi bir durumda da sizler için buradayız. İçeriklerimizle ilgili istediğiniz yorumu yapmanız, önerileriniz, eleştirileriniz, bizler için çok önemli, öğrenciler için varız!

Yorumlar

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dersleri Kurtaran Adam'dan Tavsiyeler Bölüm 3: Not Tutmak

Dersleri Kurtaran Adam'dan Tavsiyeler Bölüm 5: Hedef Belirlemek

ÜÇÜNCÜ BÖLÜM: TIP